Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz GergőBp #19402 üzenetére

    "nem olyan gyenge sport, mitn egy karate, taekwando, stb." Jujj, jó hogy ez nem olyan topik, mert asszem kapnál pár fülest... Fiam is judozik, de nézzük a karatésokat jiu-jitsusokat... az sem gyenge. Sőt, ha azt nézzük, h verseny judoban se rúgás, se ütés... :U

    Ne ess abba a hibába, mint sokan, hogy hobbiból készítenek profi/félprofi melókat! Ha bizonytalan, vagy lassú vagy, akkor is 500 Ft/óra, a netezős, keresős részt persze nem teljes időben számolva bátran lehet kérni. Megmondom Neked mi a tarifa: kőműves segédmunkás 700 (alkesz, dumálós, cigizős) - 1000 Ft / óra, kőműves mester 1200 (piás, dumálós, sétálós) - 2000 Ft/óra. Lakatos 1500 Ft/ óra alatt nem jön ki. És akkor a többiről nem is beszéltem. Miért érne a Te munkád kevesebbet? Egyszerű plakát is 1-2 óra minimum, ha minden adott, van ötlet, elsőre elfogadják... De rendszerint netezni kell a képeket, variálnak, etc. Szal. az idő csak szalad.

    Másrészt meg szoktam nézni kinek is lesz: ovinak, meg ilyeneknek karitaasz... bele is szopcsiztam idén, mert "rászoknak" az emberre, tehát ezt is meg kell gondolni. Bizony decemberben hajtottam el én is a sok retardot, még haveromnak is mittomén 22.-én jutott eszébe a karácsonyos FB cover. Kapják be, minden évben van karácsony, nehéz lenne mailt küldeni dec elején? Mire oda jutottam, már szilveszteri kellett... :DDD Szal. okosan a jótékonysággal, mert végül dolgozik az ember két sörért egy napot... akkor meg inkább két sör nélkül sétálok a fiaimmal... :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák