Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Jöhetnek a pályázatok, bár nem vagyok én sem feltétlen hívük. Ez egyfajta "kreatív stratégia" vagy nem is tudom minek nevezzem. Asszony akart jópár "amatőr" fotópályázaton indulni, ahol a demó képek is profik voltak. Ez már eleve (normális embereknek) egy szűrő. Utána meg ugye lehet "pályázni" a fotókkal, persze apróbetűben ott van, h ezzel lemond a jogairól, akkor is ha nem nyer. Eredmény: egy webes kampánnyal ~200 ezer pénzből lesz egy hatalmas galériájuk a témában, jogdíjmentes fotókkal.

    Logópályázat is olyasmi, mint anno a tervezzünk borítót dolog. Van egy minimális díj, cserébe több száz tervet kapnak. Ezek nagy része nem jó, ám ha ezt a kreatív designer és az ügyfél végignézi máris heteket, órákat nyernek, mert megvan hogy ilyesmi legyen, vagy ebből ez a dolog, stb...

    Boroscímkére Dluinet leírta a tutit: jobb nem megnyerni, hiszen aláírod, h a nyereményedért nem egy, hanem X db. címkét tervezel. Nem nagy cucc, de lesz vele meló. -mondjuk az nincs ott, h azért nem kérhetsz pénzt... ;]
    Amúgy meg ismét: ~200k-ból lesz egy halom terv, aminek egy része ha másra nem is, de "gondolatébresztésre" jó.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák