Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz commendator #254 üzenetére

    igen mert a botswanai fekete már ránézésre is különbözik

    ha te az északi embertípushoz tartozol(magas szőke, ugye tudjuk itthon is élnek ilyenek), akkor hamarabb elfogadnak

    írországba a vörös hajú magyarokat könnyebben elfogadják, és a magyar vörös hajúak is jobban érzik magukat, hisz ugyanolyan emberek veszik körül őket, nem tűnnek fel annyira(2 vörös hajú ismerősöm is azt az országot választotta h ott tanuljon, érdekes, nyílván kiváncsi volt milyen elvegyülni :D )

    engem a németek is teljesen elfogadtak, mert kinézetre hajazok rájuk(kicsit M Schumacher fejem van, semmi nordic) a nyelvet is tudtam és abszolút semmi nem volt, tőlük oda is költözhettem volna(mondták is)

    egyszóval az ember a saját embertípusához vonzódik, a romáknak roma barátnőjük van és haverjaik, a fehérek fehérekkel barátkoznak, tartanak össze, a kreol magyarok(nemroma) is gyakran összetartanak, figyeld meg a buszon/iskolában, ez a jellemző persze vannak kivételek(főleg mikor kisebbek)

    ezért sztem hülyeség a multikulti mert zavarják egymást a népek, pl amerikában évente 11000 embert lőnek le, Canadában viszont 60-at(!), miért van ez? mert Canadában homogén társadalom van(fehér többnyire), nincs feszültség aki ott él szines az is meghúzza magát, de amcsiban nagy a multikulti és ez feszültséggel jár :K

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    egyébként csodálatos ország Norvégia! Nordland!

    nyáron elmennék turistának, de nem laknék ott mert hideg :)

    hajrá tanuljátok! Lehetséges h aki tud németül az könnyebben tanulja meg a norvégot hisz az is (indo)Germán nyelv?

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz commendator #261 üzenetére

    Mi persze tudjuk, hogy pont forditva tortent, ugyanis az angol es nemet nyelv szarmazik v.milyen szinten az onorvegbol.
    szerintem pedig közös az eredet, a törzs egyik fele germánia felé ment másik része északra(svéd, norvég)

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák