Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz Silenzio #10 üzenetére

    Nem védeni akarom, mert egész hosszan tudom szidni a garmint is a sok üzleti mocsoksága miatt, de most egy lassan 5 éves fitnesszóráról beszélsz.
    Én Venu SQ-val szálltam be és konkrétan soha, semmi bajom nem volt vele egy röpke 2 éves időszakban (családban volt még2). GPS néha (20-ból 1-szer) 1-2 perc alatt talált jelet, de általában 10 másodperc alatt volt. HR pontosság is rendben volt ~15 másodperces késéssel, ami a mai napig egy jó érték, pláne csuklón. Elevate v3-at nagyon eltalálták.
    Most egy FR255-öt nyúzok és valami brutális. GPS max 3 másodperc alatt talál jelet és eszméletlen pontos még a sima GPS módban is. Üzemidő ~15-18 nap, kijelző szép, gombok jó kattanósak és akciósan volt 100k. Mivel MIP, nem kell csuklós ébresztés, de esti futásoknál csuklómozdulattal kapcsolja be a háttérvilágítást: 100/100, mindig működik.
    20k-ért kapott kislányom egy AmazFit Bip 3-at (volt már előtte AmazFit Bip U-m) - ja ennyiért GPS is van benne és rendben van a pontossága - elvittem egy 10k-s futásra és a csuklós ébresztés minden harmadik mozdulatnál nem működött. Viszont az üzemideje is nagyon jó; szerintem jelenleg 20k alatt nincs ennél jobb márka, ami ad is valamit.

    Make Love not war!

  • gombasm

    aktív tag

    válasz Silenzio #10 üzenetére

    A Vivoactive 4 nálam sem jött be, a GPS valóban gáz volt, a pulzus többé-kevésbé jól működött, nehezen tudtam eladni...
    Volt egy Fenix 3 -asom (abban nincsen érzékelő, csak pulzuspánttal működik) - nyilván más kategória (Garminon belül is legalább kettővel feljebb), a GPS hibátlan volt, csak a pulzuspántos macera miatt váltam meg tőle (minden nap viselni szeretném napközben az órámat). Most egy Forerunner 55 van, ami Garmin, ez hibátlannak tűnik pulzus és GPS szinten is.
    Az Amazfit viszont meglepően jó: egy T-Rex pro -t sikerült használtan vennem, hihetetlenül jó mind a GPS, mind a pulzusmérés, a ZEPP is rendben az akkuhasználat pedig: jelenleg 78% és 5 napja volt feltöltve...
    Nem csoda, hogy a Galaxy Watch 4 classic a dobozában maradt (egyelőre).

    Ez a csodaóra nekem is jött már szembe, többször jelentettem a facsén, hogy átverés, nem sok eredménnyel.
    Érdemes lenne azokat a hirdetéseket és órákat is tesztelni, amelyeket azzal hirdetnek, hogy nemcsak vérnyomást, de vércukrot ( :Y ) is mérnek a csuklón. Mostanában ilyeneket látok, egyre többet.

    Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

Új hozzászólás Aktív témák