Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz mulli86 #14778 üzenetére

    Azért van főleg Riftje mindenkinek, mert olcsóbb, jobbak rá az exkluzívok, és nem kell neki annyi hely. :)
    Meg ha mindent összeadsz, akkor is igazából csak a játéktér nagy mérete az egyetlen érv, ami a Vive mellett szólhat.

    Támogatottságot, egyéb szempontokat lásd a linkben.
    [link]

    A géped teljesen rendben van, kábelekkel meg ráérsz akkor szórakozni, ha szűkösnek érzed.
    A USB-s bővító a Rifthez kell, jobban jársz ha azzal együtt meg is rendeled.
    Nem kell 1080Ti, én sima 1080-nal tolom, de ettől gyengébb kártyával se lenne sok gondod.
    Memória nálam 16G, de egyszer rászántam magam, és néztem, hogy mi az a játék, aminek nem lenne elég a 8G, és a Star citizenen kívül nem találtam mást :D

  • Carlas

    senior tag

    válasz mulli86 #14778 üzenetére

    szia. a Vive semmiben nem jobb otthonra. sokszor a rifthez is kicsi a hely.
    cserebe rengeteg game. imadom. sokkal kenyelmesebb is mint a vive. érdemes kiprobalni, rengeteg hely van rá pl bp-en.

    nem tudom milyen papiron olvastad hogy jobb lenne.. de ez a jatekter kivételével nem nagyon igaz. pl a képe is jobb a riftnek, nem homályosodik oldalt.

    A profilomba levo geppel minden game maxba igen sok fps-el megy. ugye 90fps kell a riftnek. 1080 sem kell nemhogy ti. amugy egy 1060-1070 is eleg teljesen. 16gb ram azert javasolt.

    Van game ami mindketton megy és van ami excklusive.

    usb kartya se fontos csak ha az alaplapodba gagyi az usb chip. pl nekem nem kellett.

    kabeleket nem tudom de ez nem nagy tetel ha kell, nekem ez sem kelett.

    +árban sem mind1. ár-értékben otthonra a rift magasan jobb

    [ Szerkesztve ]

    Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Új hozzászólás Aktív témák