Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Danecay #53473 üzenetére

    Én nem próbáltam még a Doom 3-at VR-ban, de esetleg próbáld meg mindkét kontrolleren azt hogy röviden illetve hosszan is megnyomod a süllyesztett menügombokat. Valamelyik játékban vagy modban volt iylen azt hiszem, hogy nem volt mindegy, hogy röviden vagy hosszan nyomja az ember, de mindkét oldalon próbáld ki.

    A felirat témát szerintem ott kellene kezdeni,h ogy bemész a játék általános beállításaiba és valahol ott szokott lenni ez a felirat ki-be kapcsolás. Ha nicns ott akkor szerintem nem támogatja a párbeszédekre a feliratokat a VR verzió, de ez csak tipp mert én nem játszottam vele ahogy fent is írtam. A harmadik lehetőség meg ugye a magyarosítás maga. Nem tudom, hogy konkrétan milyen fájlokat módosítasz a magyarosítás során, de az is lehet, hogy angolul működne.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák