Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laccy88

    senior tag

    válasz Raymond #49809 üzenetére

    Az Amazon ÁSZF-ben le van írva, hogy az "Import Fees Deposit" az adott országra van becsülve (az én példámnál M.o.-ra 7e, N.o.-ra 26e, Romániára 26e Ft-ot számol).
    Ez az összeg változhat. Viszont Az AmazonGlobal-ra jogosult országok (köztük M.o.) esetén elvileg nem számolhatnak fel többletdíjat akkor sem, ha a becsült összeget meghaladja. :U
    You won't be charged additional fees if the actual Import Fees are higher than the Import Fees Deposit we estimated.

  • Danecay

    őstag

    válasz Raymond #49809 üzenetére

    Egy pillanatig sem vitatom, hogy úgy van ahogy írtad, főleg ha van is tapasztalatod benne. Nekem nincs, ez volt az első Amazonos rendelésem. Persze rendeltem már máshonnan külföldről, ebay, AliExperess, Banggood, stb, de amióta ez a vámos dolog bejött, csak az Ali-ról rendeltem, de még soha nem kellett vámot fizetnem, miközben ha jól tudom az ÁFA, már be van építve az árú eladási árába. Az Amazon filozófiáját nem ismerem, de mivel én Spanyolországból rendeltem meg a Q2-t, nem számítók egyéb bónusz fizetnivalóra, mint amennyit a végösszegben kifizettem, míg a UK-s Amazonnál, már nekem is lennének és vannak is kételyeim, főleg a kapott összeg miatt. Amennyiben ténylegesen annyi lenne a végösszeg akkor az lenne a very best buy, és sopánkodhatnék, hogy én drágábban vettem meg alig pár nappal ez előtt, amennyiben pedig nem, úgy örülök, hogy nem hezitáltam tovább és befizettem rá pár nappal ez előtt, mert mit Te is írtad, már nekem is 1-2 hónap szállítási időt ír, amennyiben most rendelném. Én mondjuk azt hittem, hogy ez ilyen Black Frideay, vagy Black November akció, és az árukészlet erejéig tart, de úgy látszik szerencsére nem az és a később gondolkodók, rátalálóknak is van módja megrendelni, még ha később is kapják csak kézhez.

Új hozzászólás Aktív témák