Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz darkpaws #38891 üzenetére

    Torzítást én nem tapasztalok, de az tény, hogy már csak egy megkocogtatásra is képes elcsúszni a sweet spotból. Én Oculus Rift CV1-ről váltottam Quest 2-re, és ott szabadon tudtam forgatni a szememet akár, meg úgy általában tök mindegy volt, hogy vettem fel.

    Ez ta Quest 2-t meg néha másodpercekig tekergetem, hogy jó legyen, és igazából sose lesz jó. De szerintem ez jórészt azért van, mert amúgy a központban annyira éles a kép, hogy a legkisebb minőségromlás is azonnal szemet szúr. Aztán majd a többiek megcáfolnak.

    Mindenesetre normál játék esetén nem tűnik fel, csak amikor pl véget egy Onward menet és a betűket a szemem sarkából próbálom leolvasni, akkor tűnik fel. És akkor mint egy madár, kénytelen vagyok a fejemet forgatni :D

  • atee134

    csendes tag

    válasz darkpaws #38891 üzenetére

    Én rendeltem a francia amazonról a VRCovertől a műbőr arc interfészét. Elsősorban azért, mert az alap szivacs irritálta a bőröm + elképesztően magába szívta az izzadtságot.
    Egy kellemes mellékhatása ennek a cuccnak, hogy mivel puhább az egész szivacs benn, illetve a műbőr jól megtapad az arcodon, gyakorlatilag rá tudod cuppantani a fejedre, és nagyon jól tartja a sweetspotot.
    Egyik ismerősöm aki próbálta a régi szivaccsal mindenhogy homályos volt neki kicsit, ezt felvette: "hú na most tök éles, ez volt a baj"

    Szóval én mindenképp csak ajánlani tudom a szivacs cserét. Nem vészesen drága, nekem ~13 ezerből megvolt

    Illetve nem tudom mennyire használod edzésre a headsetet, vagy mennyire vagy izzadós \ párásodásra hajlamos, de aki ezt olvassa és magára ismer annak is nagyon ajánlom ezt a szivacsot.
    Mert egy új keretet ad, amire tépőzárral tudod felrakni a szivacsot + az orr résznél egy ilyen kis szilikon cucc.
    Na én ha edzek úgy használom, hogy azt az orrnál lévő szilikont kiveszem, illetve az alját a lehető legkevésbé rögzítem oda a tépőzárral, effektíve a headset alja nyitott.
    Így persze alul kilátok + bejön a fény, de nagyon jól szellőzik, magam alá rakva egy szoba ventilátort simán tudok megállás nélkül synth riderezni, akárhogy szakad rólam a víz :D

    Szerk.: Jah, és sokkal kényelmesebb ez a szivacs mint az alap. Nem olyan érdes, nem lesz paradicsom vörös a fejem 1 óra játék után, szóval összességében szerintem nagyon megéri az upgrade

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák