Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Csavez™ #33280 üzenetére

    Szerintem se, ezért szinte feleslegesek ezek a through the lenses videók.

    @Bagoly81 : nem tudom, hogy pontosan hol nézed, de én a Bestware-n 682 EUR-ért látom, nem is tudom, hogy lehetne GBP-ben fizetni. A HP honlapjáról meg én úgy látom, hogy csak US címre szállít. "Connection cannot ship this product outside the 50 United States and its territories."

  • kazmerr

    aktív tag

    válasz Csavez™ #33280 üzenetére

    Van olyan technika amivel lehetne. De azzal is lehetne amivel ezeket felveszik egy kis odafigyeléssel. De ők sem vakrepüléssel vágnak neki, mert háttér tudás nélkül csak villogást és/vagy mosott képet látnánk...

    A linkelt videóban a felvételek pl valószínűleg vagy valami villogás/fényerő kompenzációval és 30FPS-el, vagy 24/25 FPS-el készültek, mert ahogy emeled a kamera fps-ét úgy elkezd villogni a kép (mert közelítesz a rögzített fps-hez, és ha pont osztja a kamera fps-e a headset képfrissítését, akkor telibe villog). Ezeket az alacsony fps-es rögzítéseket nagy változó tartalommal rendelkező témánál nem tudod használni, mert kilóg a lóláb a mosódás miatt (ilyet nem is mutatnak). Plusz valamennyire bontani kell a headsetet mert nem fér be rendesen a kamera (kíváncsiságból megpróbálkoztam egy S9-el és egy dslr-el rögzíteni a cv1-emet a lencsén keresztűl, hát nem volt egyszerű egyiket sem berakni a lencse mögé, és cropot állítani, de mondjuk ha ilyet csinálnék, akkor terveznék hozzá valamilyen állványt és kinyomtatnám 3d nyomtatóval moduláris alkatrészekkel, és akkor minden új headsetnél relatíve kis probléma lenne a felvétel), szóval ez is egy szakma lenne, de ha lenne ilyen csatornám tuti nekiállnék megcsinálni, mert jól megcsinálva fontos és értékes infó lenne. Ezután pedig megpróbálnám kitalálni, hogy a különboző FPS, fényerős videóimat mi alapján nézném össze és szerkeszteném, de ehhez szerintem más jobban ért, hogy hogyan lehet különböző FSP-el és fényerővel rendelkező videókat összehúzni egységesre. :)

Új hozzászólás Aktív témák