Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jacek

    veterán

    válasz izomman1 #31555 üzenetére

    Sajnálom szívás, kösz a leírást.
    A hibát még mindig ott követed el hogy azt írod hogy a RiftS-nél kicsit élesebb kép, na ez nem igaz nem kicsit hanem kurvára élesebb kép :D

    Már mindent kipróbáltal legalább próbáld ki a G2-őt :)

    [ Szerkesztve ]

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz izomman1 #31555 üzenetére

    "Mondjuk a Reverb 2G ára rendben van egy sima Rifthez képest, mert kicsit élesebb a kép jobb a füles a kényelem jobb kicsit a követés stb."

    Csak kicsit élesebb a képe? :DDD

    "De a Pimax árkategóriája rablás kategória."

    Örülök neki, hogy végre kipróbáltad és te is beláttad ezt! :K Mint ahogy mondtad, a 8K X lehet baromi jó is akár de anyagilag egyszerűen minden határon túl megy.

    Azért most már nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy a Reverg G2-ről mi lesz a véleményed a sok Pimax-ezés után. Én is azt mondom, mint Jacek. Adj neki egy esélyt. A legrosszabb esetben is vissza tudod küldeni a Bestware-nek 14 napon belül! Ott is max talán a vissza postát kell állnod, de ennyi. És kitudja, lehet, hogy kellemesen fogsz csalódni benne.

    Egyébként szerintem is hiánycikk lesz a Reverb G2. Megjelenésekor már nyakunkon lesznek az ünnepek, mindenki karácsonyi ajándékokat vesz, tavaly sem volt sem Rift S sem Index kapható Karácsony tájékán... Nem hinném, hogy a gyártásra úgy rákapcsoltak volna, hogy tudnák tartani az iramot akár a HP-nál akár az Oculusnál, Valve-nál. Én arra tippelek, hogy minden értelmesebb VR headsetből hiánycikk lesz év végére, persze ezt ne vedd készpénznek csak egy erős tippnek.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák