Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Joshi #26783 üzenetére

    Mi az, hogy hiteles legyen ez a mérőszám? Az egyedi felhasználók növekedése nem hiteles? És minél többen látogatják a fórumot, annál kevesebb hozzászólásnak kellene lennie vagy miért nem hiteles az, hogy egyre több a komment?
    Már hogyne érne... Te most konkrétan egy al-lekérdezésre gondolsz, a pusztán szakmai hozzászólásokra. És mi lenne ha csak szigorúan a hasznos szakmai hozzászólásokat számolnánk? Akkor kijönne, hogy itt 6-7 user értékes, a többiek meg elmehetnek zabot hegyezni? Ez egy fórum... A fórumhoz hozzátartoznak a hasznos és "haszontalan" hsz-ek is. Ugyanazt megkérdezik többen, többször igen ez is hozzátartozik egy fórum vérkeringéséhez, nem csak ph-n, redditen és máshol is.
    Facebookon sok a nagyon buta ember mégis készül belőlük statisztika, sőt külön iparág épült rájuk...

    Egyébként pár hete kaptam törlési jogot és már néhány alkalommal éltem is a lehetőséggel... Nem lett vasszigor de sok témát kapásból törölni fogok amik korábban jogkör hiányában elnézésre kerültek mivel untam a modkerbe szaladgálni... (import-adókerülés, warez, hirdetések szóval a szokásos fórum alapelveket sértő dolgok).

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák