Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Dyingsoul #19273 üzenetére

    Szerintem azért nem lesz már HL3 mert olyan nagy a hype körülötte, hogy lehetetlen lenne megfelelni az elvárásoknak.
    Annak meg mi értelme, hogy ha az lenne az átlag komment, hogy "hát jó-jó, alapvetően rendben van a játék, meg a sztori is érdekes lezárást kapott, de azért valjuk be őszintén többet vártam".
    Ráadásul a shitpostoló csürhe garantáltan hányná az epét, hogy ilyen gányt hogy volt képes kiadni a Valve, meg hogy meggyalázták a HL sorozatot. Ez borítékolható bármilyen is legyen a HL3.
    (Lásd új Star Wars filmek: annyira túltolták a marketinget, hogy akármilyenek is a filmek - szerintem amúgy az SW hangulatot hozzák és az EP1-3-nál sokkal jobbak - megy a sárdobálás ezerrel.)
    Azaz még ha a világ legzseniálisabb HL játékát is alkotja meg a Valve, már nem tud presztízsveszteség nélkül kijönni belőle.
    Szvsz jobban járnának, ha Netflixes tv sorozattal zárnák le a sztorit és ha bejön a népnek, akkor kiadnák játéknak, ha meg nem, akkor a filmesekre kennék, hogy elcseszték. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák