Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kago akira

    tag

    válasz Joshi #14877 üzenetére

    Fuuu mennyi hozzászolás jött be..

    Kezdésnek: nekem az egyik haveromnak szint ugy 5os dioptriája van és eddig mindig sikerült tök simán berakni a vive ba. Erre van is kivágás a szivacson. Ahogy néztem eddig nincs karc de gondoltam ra hogy egy ilyen szivacs utkozot rakok rá mert kb nonstopp beat saberezünk : D

    Hányinger: nálam most a beat sabernel elojott 1.5x méretezes es 8x os simitás mellet. Jo ha volt 60fps de nem szagatott csak total laggos volt. Szoval lehet hogy gép nem birja vagy valami usb-bizbasz van.

    2: van már lassab 35-40 orám a beat saberbe es eddig egyaltalan nem erzem tech demonak. Söt egyik legjobb játéknak mondanam most. Ezt tobb okbol is érzem. Egyik hogy ebben tény leg mozogsz a térben nem ugy mint egy sim, vagy más játékban ahol csak forgolodsz. Amint felveszed ott erzed magad benn, nem erzed hogy szar a felbontás, hogy rosszak a joyok, azt hogy hol log a kábel a lábadra. Csak ütsz mindenhová legyen az csillár vagy egy box. :d
    Jó beletartozik hogy én kb minden játékot haverral tolok egyszerre igy nem onalmas hogy egy pontszámot probálsz feljebb tornázni. Mondjuk ez igaz általánosan szerintem hogy ez a vr is akkor jo ha másokkal tolod. Egyedül fele akkora se az élvezet.

    Pakolászos problémák:
    (Vive-nál is támogatott amugy az egyhelyben állos kialakitás) szinte mimdenhol hangsulyozták hogy a vr-hoz hely kell es hogy emiatt mindenkinek nem jo. Ezek utan nem ertem miert sir valaki ha nincs helye a lakásba es rendet kell rakni? Nonszensz. Irogasson a medence tulajdonosok topikjába hogy mekkora szar hogy nem számoltak azzal hogy nem fer be a szobájába...

    Nálam a vive két szobát fed le. Mindket szobába felfurtam a tartokat vagy csinaltam olyan alkalmatosságot amire feltekerheto a base station. Innentol kezdve egyik szobábol a masikba atrakni 5 perc kalibrálással. Vettem hozzá dc-hosszabitot amiket el tudok szepen vezetni igy csak tapot dugom rá és kész. Ezek utan ne mondja senki hogy macerás. Max lusta az ember rendes kornyezetet csinálni.

    Vegezetul: a vr-nak vannak hátrányai de ezek kozott a szobaméret, kábel dugdosas nincs. Ezek FELTÉTELEK nem hátrányok.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

  • Raymond

    félisten

    válasz Joshi #14877 üzenetére

    Honapok ota megvan es meg nem is inditottam el :) Most hogy szoba kerult megneztem. A grafika nagyon szep, de a jatekmenet nem az igazi. Eltart egy darabig amig kijutsz a kezdo palyarol es a walk speed is alacsony ami egy ido utan idegesito mert szeretnel gyorsabban haladni :)

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák