Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Carlas #14650 üzenetére

    Nem muszáj a két szenzor ha ülsz, úgy 1-el is működik. Én azt tanácsolnám akkor is próbáld ki mindkettővel, legalább kiderül van-e valami USB-s probléma. Ülős játékok közül is van bőven szerintem.
    Az asztalodat mi nem látjuk, nem tudom milyen akadályok vannak rajta, illetve a monitorod mekkora és hogy helyezkedik el. Csak annyi a lényeg, hogy rád lássanak a szenzorok. De ezen szerintem ne aggódj, ha megjön beállítod és látni fogod hogy működik. Ha konkrét problémád lesz, akkor azt írd majd le és segítünk. :)
    Tanács: arra figyelj majd, hogy ha lehet direkt napsütés ne érje a HMD-t de a szonzoroknak sem tesz túl jót (Cappys kupak jó szenzorvédőnek a naptól, ha félsz a kémkedéstől akkor béleld ki alufóliával a kupakot de akkor az elé tegyél valami szövetet vagy papírt hogy ne karcolja meg a szenzor lencséjét. Én ilyet nem csinálok mert nem érdekel de van aki tart ilyesmitől.)
    Ha beállítottad a szenzorokat ne pakolgasd. Ha átrendezed kalibráld újra, különben lehetnek tracking problémáid.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák