Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz sqpp #12540 üzenetére

    Engedd el az XP11-t és a P3D-t VR alatt... nem lesz meg a fix minimum 45 FPS és szenvedés lesz csak.

    www.smart-bus.hu

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz sqpp #12540 üzenetére

    Szívesen!
    Gyors keresés után ezeket találtam amikkel ki tudod próbálni:

    BP, PlayVR - Vive.

    Holoszoba: Vive és/vagy Rift kölcsönző. El sem kell menni érte, szállítják is ha kell. (facebook oldaluk)

    A matrixvr-t találtam még de az ugyanaz, mint az első link.

    Ezeken felül még az Allee-ban szinte biztos, hogy mindig van valami ingyenes VR kipróbálási lehetőség. Egy ismerősömmel épp telefonáltam a múlt héten és mondta, hogy ott ugrálnak VR szemüvegben az Allee-ban az emberek.

    Vive vs Rift: az egyik ebben jobb egy kicsit a másik abban. Szerintem nem lehet olyan végső kijelentést tenni, hogy ez vagy az a jobb. Mindkettő jó. Az egyetlen dolog ami sokkal lényegesebb az az ár. A Rift sokkal olcsóbb. Az ár különbözetből simán veszel olyan VR tartalmakat amik kipróbálása után azt mondanád, hogy nem bánod a Riftet. Ha mindkettő ugyanannyiba kerülne, akkor azt mondanám neked, hogy feltétlen próbáld ki mindkettőt és azt vásárold meg amelyik személy szerint Neked jobban bejön. Mondjuk így is azt mondom neked, hogy ha még soha nem volt rajta Rift vagy Vive, mindenképp próbáld ki vásárlás előtt. :) Annyi, hogy ha épp csak Vive-ot próbálsz ki, nehogy leragadj ott, hogy "úú ez mekkora királyság" és a Rifttel nem is törődsz. Kb mindkettő ugyanolyan jó de a Rift jelentősen olcsóbb az árkülönbözetet pedig tényleg költheted bármire, ezért sokkal jobb ajánlatnak (nem pedig sokkal jobb eszköznek) számít a Rift.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák