Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz hito #54441 üzenetére

    Ez egy out of box termek ha standalone modban hasznalod. Ha PC-vel akkor szinten az ha megvan a hardware, de OK, vannak itt dolgok amik nincsenek a hivatalos dokumentacioban mert az gyari szoftver mukodik magatol. Kulso programokat hasznalni engedelyezni kell az Unknown Sources-t az Oculus PC szoftverben es utanna a Steam-en levo jatekok is mennek. A Steam viszont picit mas, mert az egy kulsos store front. Ott ha egy jatekot az Oculus SDK-val hasznalsz akkor az is megy siman, ha viszont egy SteamVR jatek akkor termeszetesen kell a SteamVR, de az Oculus-t ez nem erdekli mert nem Oculus termekrol es szoftverrol van ott szo. Ennek a HMD-hez semmi koze, arrol va szo mit hasznaltak a fejlesztok a jateknal es mi hogyan van beepitve.

    Amit itt irtam az ODT-vel azt nem kell csinalnod feltetlenul, de figyelembe veve a gyenge GPU-t gondoltam egy jo tipp. De az se er semmit peldaul ha magas az IPD-d mert 72mm-el mar eleve latod a kijelzo szelet a HMD-ben, nincs igazan mit levagni. En peldaul az FOV-t soha nem valtoztattam, de azert mert a hardware mindig jo volt a HMD-hez (Rift CV1-hez a 1070 es utanna 2080 ami aztan a Quest 1-hez is eleg volt).

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák