Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Köszönöm a sok választ!
    Hát nem lettem nyugodtabb. Így nem kis költség. Plusz ugye kell egy DP-HDMI átalaító, meg a lencsék, amit nem tudok értelmezni, hogy milyen kell, mik a kritériumok... Majd eldöntöm, holnap két cuccot kipróbálok, utána döntök.

    Újabb esti kérdésem is lenne, mivel itt hála Isten, van válasz:
    Korábbi PS4 VR csomagomat eladtam. A kedves vevő szenved, így segítséget kérek.
    Összerakta a PS4 VR cuccot, van Aim Controller is. A szemüveg tökéletes, a move nyalókákat is felismeri, az Aim controller is működik (Farpoint). Viszont azt mondja, hogy ha belép egy menübe (pl VR Wolrds) , akkor egy idő után azt írja, hogy a move controller lecsatlakozott. És nem tud vele mit kezdeni, max a sima PS4 vezérlővel. A gép PS4 Slim. A PS4 Setting menüben is rendben van minden. Nálam pedig nem volt ilyen hiba, vásárlás előtt nálam ki lett próbálva, Rush of Blood játékkal. Szerintem user error, fogalmam sincs, mi a baj.
    Ez mitől lehet, ötlet a megoldásra? :F :F

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák