Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    Én is ajánlanék egy játékot
    The Perfect Sniper

    Egész olcsón elérhető most 11$.

    Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én meghalok egy jó mesterlövészes játékért. Ez pedig nagyjából teljesíti, amit ígér.
    A játékmenet úgy néz ki, hogy leülsz, akkor elindul egy kis mozi, amiben egy autóban ülsz, és közben elmondják a sztorit. Aztán váltás, és egy háztetőn állva X idő (60-180 másodperc) alatt kell lelőni a célpontot.
    Itt van egy kis csavar, mert néha csak töredék információkból kell rájönnöd, hogy pontosan ki is az.
    Ha mellélősz, vagy rossz embert találsz el, akkor véget ér a játék, és újrakezdődik az adott pálya.
    Ez a menet van néha feldobva autós üldözéssel, vagy helikopterből lövöldözéssel.

    Stílusos a grafika, a zene pedig telitalálat. Az irányítás pontos, ha mellélövök az tényleg azért van mert elbénáztam. Eléggé oda kell figyelni.

    A fentiekből is látszik, hogy erősen casual jelleget mutat a játék amúgy, de nekem nagyon tetszik. Bonyolultságában kb. egy egyszerűbb mobilos játék szintjén van. Haveroknak VR demozásra tökéletes, mert amúgy a térérzet nagyon-nagyon jó, rendesen szédülni lehet a háztetőkön :)

Új hozzászólás Aktív témák