Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz runner 125 #5168 üzenetére

    Az egész szín összeállítása pazar az autónak, majd a hétvégén teszek fel még pár képet a belsejéről, mese szép.

    Átgondoltam, csak azért van rajta P-s rendszám, mert azzal hoztam el, ahogy a V50, úgy ez is rendes Angol lesz, befejeztem a P rendszámozást, van rendes állásom, itt élek, itt akarok maradni. Nem volt vele semmi gondom soha, de elég, 2-3 éve azt mondtam, csak a P rendszám, ameddig csak lehetséges, mert az a legolcsóbb, de ez mára megváltozott. Csak jövő év elején jár le, de amint megjönnek a papírjai az új gépnek, kötöm rá a biztosítást, fizetem a Road taxot, MOT van rajta egy év, friss. Ha mindent kifizetek rá, az kb fél havi fizum, egy évre. Miért ne tegyem meg, amennyivel itt normálisabban élhetek, annyival én is normálisabban állok az országhoz, ilyen egyszerű. Szerencsére már nem kell kiskapukat keresnem minden áron, és bizony évekbe telik, mire átáll az ember agya, viszont nagyon jó érzés :))
    Az hogy sokszor előre rakják a hosszabb szavatosságú termékeket a boltok polcain, az hogy a munkahelyeden olyan erős a szakszervezet, mint sehol Európában, azért dolgoznak keményen, hogy több pénzt vigyek haza kevesebb munka órával. Rengeteg jogod, és szavad van, mások is kiállnak érte, az az alap, hogy neked van igazad, és esetleg kiderül hogy mégsem, nem az, hogy te egy hazug csaló vagy. Küldtek egy kimutatást, a tavalyi évről, hogy mire költötték az adómat, fontra pontosan kimutatva, diagramokkal, magyarázatokkal, 17 fő tétellel... Pont mint Magyarországon :DDD

    TonTomika

    Köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák