Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Röviden: felraktam téli gumi szettet v70re. Mar uton haza felé 20km kb fura volt hogy picit ütött a kerék. na mondom ezt centirozni kell. masnap meloba be 60km egyre jobban üt...hm. gondoltam oke egyböl viszem melo utan gumishoz. ez nem jött össze mert csak masnapra adott idöpontot. hat jo. megyek haza felé már kb csak 10km volt hára a 60 ból de mar olyan szinten kopogott ütött hogy á mondom megállok ránézek mert szerintem mindjárt kiesik a kerék! Nem sokat tévedtem... történt ugyanis hogy elfelejtettem a bal elsö keréknél ráhuzni a csavarokat... a keréknek volt már egy 3cm -es járása összes csavar ki volt lazulva kézzel ki tudtam volna csavarni. egy csavart el is vesztettem. gyorsan meghuztam az összes csavart ott a helyszinen és hupp nincs semmi vibrálás ütés stb. szépen megy ahogy kell. aztán reggel mikor mentem a meloba kerestem a csavart de mar az ut vege felé ugy voltam vele hogy 60km -es tavon nagyreszt 80-100km/h autout ugy el repült az a csavar mint a huzat. erre jövök hazafelé utolso 20km -en van egy jobbra fordulás és nézem ez mi ott az ut közepén? hát a csavar!!:D lol. megálltam felvettem behajtottam ennyi. tanulság 2x is ellenörzöm ezentul a csavarokat!

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák