Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpeter84

    senior tag

    válasz suste #9084 üzenetére

    Közben kiderült, hogy miután felraktam ezt az egyedi gui-t, illetve ezt azt próbáltam kapcsolgatni vele, megőrült az AP és már nem lehetett többé csatlakozni hozzá, nem osztott IP címet - nyilván más is hiányzik neki az általatok összerakott rendszerből, vagy valami nagyon máshogy van a BB-n - amúgy is volt már ez az elszúrás a rendszerben úgyhogy nyomtam rá egy firstboot-ot...

    Köszi a tippet, de egyelőre lehet feladom amíg nem jön valami olyan ötlet hogy hogyan lehetne a stock rendszert úgy konfigolni ahogyan az nekem jó lenne - addig meg marad az, hogy nem a mobil eszköz csatlakozik az otthoni routerhez hazaérve, hanem az otthoni router kap egy plussz wifit és ő csatlakozik a mobil AP-hez...

    (#9086) erdeidominik

    Arra tippelek, hogy amikor a daemon indulna magától, akkor még valami nem történt meg a rendszerben, pl egy külső meghajtó mount-ja, vagy valami függősége még nem indult el. Vagy az init.d script-be szerkesztenék bele egy sleep valamennyi értéket, vagy init.d script disable, és az /etc/rc.local -ba egy sleep valamennyi; /etc/init.d/mysqld start -al indítanám késleltetve

Új hozzászólás Aktív témák