Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CalibRasta

    tag

    válasz Integrale #5641 üzenetére

    Igazándiból nem kell a 7 személy, elég 4 is ha tágas, vagy rövid távokban(helyben) az 5fős hely is elég, még ha szűkös is. A csomagtartó 4-500l tartalma nekem 90%ban elég. Inkább a vonóhorog megléte jobban kell, nem sűrűn, de akkor kell az erő is. Föld út is viszonylag ritka az az igazság. Jelen pillanatban 2+2fővel számoltunk illetve a babaprogramunk miatt már előrevetítve 1 gyerek elhelyezése a cél. A 4 felnőtt sem állandó, tehát alapból majd a leendő kicsivel 3unkra kell számolni, csak azt gondoltam mennyire jó lenne ha a gyerek cuccain kívül lenne még hely nekünk is, ahogy a barátomnál is látom a Mondeo kombiban. Viszont nekem jobban számít az erő, mert általában sietek is ide-oda, illetve sportos vezetésemhez szeretem ha bőven van erő. Az asszony ennek ellentéte, ő a kis fogyasztást részesíti előnyben és a biztonságot. Hogy értéstek nekem egy régi Calibrám volt +Kalos 1.4 amit átvettem a bátyámtól, asszonynak meg egy Suzuki WagonR 1.3.
    Van itt bőven ellentétek mint a Cappucinoban :DD Az alkatrésztől féltem egy kicsit, de nem rég felvilágosítottatok hogy lényegében mind 2 Fiat.
    Az 1.8Tbi 10l feletti fogyasztása az asszonynak nem jön át :( Én még csak-csak el lennék, de sajna ezzel az autóval munkába is kell járnom, s ennél jóval kisebb fogyasztásban reménykedtem a benzinesnél. Ebből marad a Delta dízel úgy látom. Ha nagy technikai különbség nincs illetve megbízhatóságban sem nagyon, akkor a 190Le 1.9nél maradnék....vhogy az a sok paci jobban imponál....főleg 4személlyel amikor megyünk rokoni utakra a dimbes-dombos helyeken, no meg utánfutózásnál sem jön rosszul.

Új hozzászólás Aktív témák