Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roseane2004

    csendes tag

    válasz Directors #4693 üzenetére

    Szia, nos mar mult hetvegen, rajottem hogy ezek az olaszok, szeretnek neheziteni minden munkan, igy elso sorben lekell a lokharito felet bontani, hogy mindket lampa kijojjon, masikat is lehet, de nekem pl. lokharito also csavarjai, se nyomatekkal, se kezzel nem ment. Igy kifurtam sajnos.. de utolag nem zorog lotyog, de ha fent akadnek egy magas padkan lehet megereznem..Majd a nyaron uj csavarokkal valahogy potlom, vagy uj menetet.vagatok, haa lesz ep lemez.

    Nos a lampa kijott..

    Szetszedni valszeg melegitessel menne, de nincs hozza ragasztom.
    Igy kivettem minden izzot, majd az izzoknal befolyattam a kerticsap altal a vizet, majd kioblogettem, es egy jo parszor csurig raktam.
    Ahogy szaradt, minden izzo helyen,amit ertem (clin ablakpucolo habszorofejjel)
    telefujtam hagytam azni.
    Majd ismet kioblogettem.
    Lecseppegtettem fejjel lefele.
    Van digit kijelzos 75-500fokos holegfuvom szukitofejjel..
    80fokon minden foglalatnal par percig hagytam, es csont szaraz lett, szep lett. De nem valtozott a tompitott fenyereje ,(az a nagyito uveg valahogy legyengiti a fenyt..) Lampacsere lesz, de felek egy bontott lampaval is igy jarnek.

    Ha nincs, holegfuvod vagy napra tedd ki, vagy hajszarito minimum 10cmre a foglalatoktol, amit elbir a kezed. 100fok felett siman megolvad a burad.

    Nos ennyi lenne a sztorim :R

Új hozzászólás Aktív témák