Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltee53

    csendes tag

    válasz Alex91 #26833 üzenetére

    Gyorsan ránéztem a MacBook árakra. Az Air sem lenne rossz, de a 128-as SSD nekem kevés, 2 rendszert használok 120-120GB-os partíciókkal, tehát marad a nagyobb 400.000 Ft-os konfig. Bár itt még szóbajöhet a házi SSD csere, de nem lenne sokkal olcsóbb a vége. Sajnos ott még mindig csak az 5. generációs processzorok mennek, így egy ideig az sem lenne elfogadható konfig, ugyanúgy várni kéne. Az új Pro ilyen szempontból jobb választás lenne, de az már 450.000 Ft, egy elfogadható 2017-es Mac mini árának duplája (vagyis csak lenne, ha kijönne egy új konfig). Az MacBook-nál nálam hátrány, hogy van amikor majdnem egész nap megy a gépem (az egyik új vinyómba pl. 2 év alatt beleraktam majdnem másfél év üzemidőt), szóval az akkumulátor élettartama hamar csökkenne. Eddig az Air és az iMac tűnik a legjobb választásnak.

    A szállításhoz soha nem veszek csomagolóanyagot, kizárólag újra felhasznált műanyagot és kartont használok (a ragasztószalag kivételével). Ha nem tudod újra felhasználni, kérlek, dobd a szelektív gyűjtőbe!

Új hozzászólás Aktív témák