Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Ragnar95 #23720 üzenetére

    Én most pont fordítva tervezem, bár lehet megpróbálom megszokni a Windows hülyeségeit.

    Nonszensz, hogy 2012 óta nincs i7-es, négymagos Mini. A 2012-es is annyiba kerül használtan, mint anno újonnan, a benne lévő HD4000 meg már harmatos, az általam használt Lightroom sajnos már nem támogatja :(

    Vennék én iMac-et, de jóval olcsóbban összelegózok egy i7-es PC-t, igaz, nem 5K monitorral, meg sájniszekszi formában.

    Szóval haragszom az Apple-re, mostanában direkt nagy réseket hagynak a termékpalettán. Nincs i7 Mini, vegyél iMac-et (amiből a 21.5" szerintem gyerekméret), nincs 32 gigás iPhone, vegyél 64-est, ha kevés az alap.

    Kezdem úgy érezni, hogy szétbombázom a sokat dícsért alma-ökoszisztémát, mert SMB megosztás évek óta nem megy nekik normálisan, AirDrop dettó, a Kapitány Chrome alatt Kernel Panic-ol (és a krómot szeretem, mert szebben nagyít).

  • Chal

    addikt

    válasz Ragnar95 #23720 üzenetére

    Hát most éppen fordítva van a dolog, főleg a desktop mac userek kapcsán, szóval lehet, hogy majd most fognak bekeményíteni (de ne legyen igazam) :)

    Amúgy az is állhat a dolog hátterében, hogy jobb nekik a saját kis ökoszisztémában tartani így az usereket, mert még mindig jobb mintha win-re vagy linuxra mennének. Végül is a store-ban vásárolhatnak, billentyűzetet ,tapi szarokat a 99%-a megveszi úgyis, mert azzal az igazi a dolog. És ha desktop mac-et nem is vesz a PC helyett, attól iphone-t meg ipadet lehet hogy fog, netán macbookot. Arról nem is beszélve, hogy ha én lennék az Apple, akkor tutira tartanék házon belül egy olyan projektet ami az OSX hardwarefüggetlen terjesztését célozza, csak amolyan "puskapor" jelleggel, és bíznék benne, hogy soha az életben nem kell kiadni, de jó ha van talonban. Na ennek pl. tök ideális játszótér, illetve teszt/adatforrás az a rengeteg hackintosh a világban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák