Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hengelhof

    senior tag

    válasz hengelhof #27089 üzenetére

    Már a harmadik nap próbálom a Windowst feltenni egy külön partícióra. Próbáltam win10-et, win 8-at. Ezeknél a BootCamp-al a pend drive elkészítését sem jutottam. BootCamp nélkül a telepítő elindult, de nem tetszett neki a boot record. Nem értem, hogy akkor miért nem intézi ezt el a telepítő. A win7 nagy nagy nehezen felkerült, de baromi lassan ment minden. Több órán át. A letölthető Apple driverek szintén baromi lassan települnek fel. Jelenleg is fut. A billentyűzet drivere 40 percig. Most éppen a vezeték nélküli egeret teszi fel, de már vagy fél órája. Kezdek megőrülni. Biztos, hogy valami nem stimmel. Szerettem volna a rendszert SSD-re tenni, de a partícionálásnál leállt, hogy valami gond van, használjam az elsősegélyt. Használtam. Az is megállapította, hogy gond van. Kiírta, hogy futtassa az elsősegélyt a visszaállításból. A visszaállítás menü szürke. A kör bezárult. Téboly komolyan mondom. Bármibe kezdtem, előbb utóbb valami hibaüzenetbe, vagy fagyásba ütköztem.
    A hardver jó, a MacOS tökéletesen fut. Paralells-et nem nagyon akartam használni, de lehet az lesz. Ehh...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák