Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    2 különbözö eredményt osztok meg. Egyik természetesen ami kifér a csövön ;)
    Sajnos, mire kitapasztaltam a határokat, okoztam annyi kékhalált, hogy a lentebb posztolt rekordomat nem érem el. Majd ha lesz Windows reinstall, csinálok akkor is, de addig ezek is jók.
    Az Elite AC laptól már az is csoda, hogy a 60A-es, 16+1 fázisú tápból ez is kijött. A 10850k proci HT-el on, amúgy minden más kikapcsolva a CPU-nál. Cpu-z a Giga lapoknál nem a valós Vcore-t mutatja, vagy lehet a Socket sense értéket nemtudom, de a Hwinfo szerint is, ill. BIOS-ban beállítottak szerint ezek vannak:
    1.46V Vcore (egyenes LLC-al 1.455-re esik be)
    4133 MHz 2x16 Gbram DR 1.40V, 1.22V IO és SA
    5400MHz allcore 0 AVX, maxon
    5100 MHz Uncore
    100.2 BLCK (CPU)
    Resizable Bar ugyan bekapcsolva, de nem vágom miért x8, amikor lehetne x16 is. 2db nvme van még rajta, lehet x8 x4 x4, annyira nem vágom ezeket. CPU-Z-t sem használtam eddig soha, csak látom itt az megy.
    GPU-Z is pcie @3.0-t ír ki, mindegy.

    Ez a kitaposott belű OC eredmény:


    Ez pedig egy abszolut baráti feszekkel és OC-al készült csak brahiból. Itt allcore 5GHz 1.22V-on, 47 Uncore, memória ua., nincs BLCK.


    Egyenlöre ennyi, RTX 3080 és 10850k a regisztráltak szerint 34791-et jegyeztek rekordnak, ez megvan ;)
    [link]
    Vantage-t nem felejtettem el, rágyúrok arra is, bár almát almával, tisztában vagyok vele, hogy az AMD-t nem lehet letolni, nem is akarom, nekem ez a masinám, csak kíváncsi vagyok a határaira ;)
    Szép napot Mindenkinek!
    Üdv., zeb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák