Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    Sziasztok!

    Új vagyok az OC világban, eddig csak CPU "reszelgetést" csináltam. Tegnap leltem rá erre a topikra, így gondoltam kipróbálom a videokártya OC-t. Eddig csak a TimeSpy ingyenest próbáltam. [link]
    Letöltöttem a Pro verziót, virágbolti, de azt hiszem nem teljesen OK. Most, hogy hazaértem éjszakásból, és a reggeli altatómat iszogatom, futtattam a Fire Strike-ot, látom ezt használjátok. Kombinált teszten nagyon megfekszik... Nem ismerem abszolút a 3DMark-ot, lehet jól jönne néhány jótanács. Sajnos itt a PH!-n CPU Benchelés nincsen, így az kimarad, de örülök hogy legalább ezt találtam. Itt is számít a CPU, RAM, VGA.
    Ez az alapfelállás, 10850k, 5 GHz-en, RAM 4133 MHz-en, VGA full alapon:

    Itt adtam 165 core clock-ot, és 1000 mem clock-ot, és a CPU-nak 5300 allcore-t:

    Nem tapasztaltam még ki semmit, inkább kérdezek, hogy mit, merre, mik a szabályok. GPU-Z-t elfelejtettem, erre már rájöttem. Az ingyenes TS-t itt nem használja senki, így arra lennék kíváncsi, hogy ezt a pro verziót, hogyan kell rendesen életre kelteni. Szívesen részt vennék itt a benchekben, megtetszett :)

    Üdv., z

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák