Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    válasz snots #6763 üzenetére

    Én is vizuális típus vagyok, de vannak olyan dolgok, amikhez azért több kell sajnos! (a Programozás pl. vagy a Maxon belül is van 1-2 dolog... valami jelentése mondjuk vagy kihatása, ha épp az ember mondjuk füstöt készít és megnyitja a Particle View opciót...[van 1-2 dolog ott] most hirtelen ez jut eszembe csak! :) )

    Mik a terveim? :D

    Kicsit olyan szeretnék lenni, mint a reneszánsz ember, pontosítva a polihisztorok, akik minden téren jártasak.
    Játéktervezés, ami úgy igazán megfog. Interaktív könyv! :) A filmekbe a CGI is nagyon érdekel. Talán a belterek lemodellezése nem jön be annyira, de, ha esetleg azt kapnám feladatul megakarom tudni csinálni.
    Szakmám: Grafikus; így az Adobe családdal nincs gondom. Kivétel egy-két olyan programjuk, amiket nem használok. ( Audition, Fireworks, Prelude..) Azokkal sincs gond, csak nem használtam még. Kétlem, hogy bonyolult, de nem volt rájuk még szükségem!

    A Kaposvári Egyetemre-re járok Elektronikus ábrázolás szakra, de az igazából nudli...így a maradék 2 évem is önfejlesztéssel megy el. Tanulmányozom rendert, a különböző materiálok létrehozását, a fényekkel való játékot, a Bone-olást, karakterkészítést. :D

    A diploma munkám még nem teljesen kiforrott a terv, de már készül. Animáció. (Miért nem kiforrott? A render idő miatt nem tudom. Vannak itt segítőkész emberek, akik beszállnának, de 10p is nagyon sok és igyekezek minél kidolgozottabb modelleket készíteni. Lehet csak Trailer lesz! :DDD ) Ez mellékes még.

    Tudásom talán az 1%, ha eléri. Rengeteg opció van és szinte végtelen lehetőség. Megtudom csinálni, amit meg kell, de az édes kevésnek érzem. Játéknál fontos például, hogy adott polyszámmal dolgozzak és ez az, amit csiszolnom kell többek között. Azért egy élethű víz elkészítése sem csak úgy két kattintás vagy épp a por. Egy erősebb gép sem ártana, de majd idővel.

    Most szerzek be egy digitális rajztáblát, hogy a concept art-ba is belekezdhessek meg egyéb más munkák elvégzéséhez is jól jön! Van a szakmába olyan elnevezés, hogy ezermester? Nem tudom, de, majd én létrehozom! :DDD

    Tapasztalom, hogy egy jelenleg piacképes munka elkészítéséhez rengeteg idő kell és a tudás megszerzése nem egyről a kettőre megy és kicsit nagy fának tűnik a dolog, de valahol el kell kezdeni! Már csak ilyen vagyok. :D Egyből autónak nekiállni...saját tervezésnek...ilyet is csak én tudok. Megcsináltam egyszer, majd még egyszer, aztán még kétszer; mindig jobb lett és egyre kevesebb poly, de még mindig nem az igazi. Nem szeretek leragadni mindig egy dolognál. Pihentetem picit, addig mást csinálok, majd visszatérek! :D éééééééés mindezek mellé még suvasszam be a társadalmi életet, barátnőt! Idő kevés, de nem hátráltat. :)

    Ahogy Tony Stark mondaná. "Ez lehetne az önéletrajzom alcíme is" :))

    [ Szerkesztve ]

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák