Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    válasz Rayyy #6262 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ!
    A mintára voltam csak kíváncsi (levelek)! Akkor úgy csinálom, ahogy 'mondod'.
    Hát Sapphire Radeon HD 5770 1gb
    3800+ 2magos 2.1Ghz proci
    4gb ram (egyik haldoklik valószínűleg ezért is működik csak 3.25 mindegy is ez a része)

    Még nem halt meg a gép csak érzem, hogy például szemből nézetbe kicsit arrébb teszem a képet, akkor a textúra picit lassan jön vissza nem pedig hirtelen. Meglátjuk meddig bírja!
    Abba segíthetnétek, hogy ezeket a layereket hol tudom elérni, mert nem igazán jöttem rá, hogy hol s merre lehetnek ezek. Sokat könnyítene a munkán, ha nem mindig 'HIDE'-olni kellene. (jobb klikk 'Hide selection' aztán unhide, ami nem kell megint hide ...lassú) (A layer gombkombinációjára is kíváncsi lennék)

    Találtam egy olyat, hogy MANAGE LAYERS, de ezen belül miként tudom a különböző elemeket átrakni?
    Egyesével meg kell majd néznem, hogy melyik BOX, CYLINDER és hasonló elemek épp melyikek?
    Megpróbáltam áthúzni a legalsó fájlt, de nem reagált!

    Mellesleg anno kérdeztem, hogy van-e különbség render idő illetve teljesítmény ügyileg a 3Ds Max különböző verziói között és most kipróbáltam a 3Ds Max 2014-et és a render időt még nem teszteltem le, de nekem sokkal stabilabb, mint a 2009 WINDOWS 7 Ultimate alatt legalábbis. Nincs folyamatos crash a 'semmiért' azaz nem áll le magától. Bugokat ez is csinál, amik mondjuk egy leadandó munka folyamán az ügyfélnek esetleg zavaró lehet. Gondolok most olyanra, hogy megcsináltam az ablak keretét és kiszedtem a felesleges EDGE-ket, de van olyan, amiket nem lehet. Olyan is van, hogy totál felesleges POLY-kat berak, amiket, ha kiakarok szedni eltorzítja a modellt. Megoldom, de nem orvoslom a problémát. Persze mindezek csak drótháló nézetben látszódnak.

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák