Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ladisz2

    tag

    Most azóta nézegettem törtem az agyam és azóta még többet akarok ;] , azon gondolkodtam, hogy az lcd tv-nket direkt úgy vettük, hogy rá lehet kötni a számítógépre meg elég jó felbontást is bír (pontosan erre most nem emlékszem)
    Az megoldható szerintetek, hogy van:
    -2 db számítógép (egymás mellett) (1 szr amit az asszony nem enged eladni (mert ballagására kapta :DDD ) netezésre (még jó) +1 jó házattervezni, játszani)
    -1 lcd monitor +1 lcd tv(szomszéd szobában 3-4 m-re)
    -1 (usb-s bill + usb-s egér(az ágyban 4-5m re a PC-től) + 1 (sima drótos egér + drótos bill. az asztalon.)
    Most a cél az hogy mindkét számítógépet lehessen az mindkét helyiségben lévő (egér+bill+lcd) egységre-re csatlakoztatni, akkor is ha esetleg mindketten szeretnénk egyszerre (egyikőnk az ágyban másikónk a PC előtt ülve más-más választott géppel számítógépezni) lehetséges ezt egyszerre ???
    Vagy az USB dolog miatt bebuktam az ágyban netezős-tervezős dolgot? Ha mindenképp kell drót (horror ár, vagy mert nem létezik ilyen drót nélkül, vagy ez már sok az USB hatótávolságnak) az sem baj mert akkor odavezetem vhogy.
    (Ha van ilyen készülék akkor lécci link. vagy legalább név)
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák