Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    Segitségeteket kérném szépen,hajam hullik mit kéne csináljak mert elszált vga monitorom.

    Westwood 22v1tipusu tv-m ami 56cm Full HD-s,képfelbontása1920 x 1080 számitogép vga kimenetével van összekötve.

    Itt kezdödnek gondjaim megprobálom röviden leirni.

    Hátuján levö cimkén model:22V1 felirat olvashtó.

    Az infók amiket találtam csak model:22V1LED megnevezésü tv-t találtam.

    Bemenetek:

    USB 2.0 1
    HDMI 1
    PC bemenet 1
    PC hang 1
    Scart 1
    Composite 1
    RF 1

    Átvézve a hátlapját usb2.0-port nincsen rajta :W ennyire vak lennék holl nem néztem meg?

    Amugy tényleg szép képe van.

    A gondom hogy gépelidul rendesen,tv-n nincs jel felirat jönn be kb 20 másodpercre.

    Azután bejön a windows képe rendesen1024 x 768-ban mondom gyerekeimnek minden oké.

    Kedvenc játékuk elinditásánál nincs jel felirat jönn be és igyisnmarad mig :W alt+f4-et nem nyomok.

    Legyetek szivesek segiteni hátha én csinálók rosszul valamit.

    :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    Segitségeteket kérném szépen,hajam hullik mit kéne csináljak mert elszált a vga monitorom.

    Westwood 22v1tipusu tv-m ami 56cm Full HD-s,képfelbontása1920 x 1080.

    Számitógépem NVIDIA GeForce 8800 GT dvi kimenetével van összekötve egy dvi vga átalakito dugóval,igy müködött tökéletesen elszált momitorommal.

    Itt kezdödnek gondjaim megprobálom röviden leirni.

    Hátuján levö cimkén model:22V1 felirat olvashtó.

    Az infók amiket találtam csak model:22V1LED megnevezésü tv-t találtam.

    Amugy tényleg szép képe van.

    A gondom hogy gépelidul rendesen,tv-n nincs jel felirat jönn be kb 20 másodpercre.

    Azután bejön a windows képe rendesen1024 x 768-ban látszolag minden oké.

    Milehet a megoldás hogy a tv-n nincs jel felirat hejett látható kép legyen.

    Minden segitségeteket elöre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    Sziasztok!
    A téma reményeim szerint idevaló.
    Kedves kollégák segítségeteket kérném mert gutaütést kapok új tévémtől.
    Van egy Vortex tévém kötözésnél elkavarodott a könyve.
    A hátlapján ennyit láttam ráírva: Led-v19cozd.
    Az előzményeket leírom tömören
    A neten böngészek több napja már, annyit találtam hogy, Romániában gyártják ezzel semmigondom nincsen.
    A problémám annyi lenne hogy teletext magyar szövegében, gond-van az ékezetes betűkkel.
    A lényeg kábeltévén tapasztalható is, digi-tv-t nem preferálom mert vételi problémák miatt erősen laggol mint.....at.
    A másik jelenséget máma produkálta kabaré mi lehetez.
    A képe elment és helyette színek összevissza kavarodtak, vártam mi-fog történni.
    A meglepő számomra az egész mert mióta megvan 1-éve nem csinált ilyet de képzeljétek-el mi történt és történhetett nem is udom.
    A képe magától visszaállt és azóta lekopogom működik.
    A kérdésem mi a megoldás, dobjam-ki mint a dárdát?, vagy vegyem le hátlapját javítás céljából.
    A legfontosabb sosem volt szétszedve képe szép betekintésiszőgét hagynám nem foglalkozom vele.
    Minden segítségnek nagyon örülnék.
    Üdv, István

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz lorinser #30226 üzenetére

    (#30264) István László
    Légy szíves erre a hsz-re van valami megoldás?
    Az esélyem mennyi javítani a tévémen, én is fog lakozom ilyen gondokkal csak jó ismerősöknek csinálók bármit is meg.
    A lényege tudnál javasolni nekem valamit ha időd is engedi, akár üziben is várom válaszodat amit köszönök előre is.

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    Sziasztok!
    Itt vagyok megint és kérdezem.
    A téma reményeim szerint idevaló, de segítsetek ha nem átirányítást kérnék melyik topic a megfelelő. :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz BBéci #30270 üzenetére

    A válaszom szavaidra nem kötekedésként írom ténylegesen nem, mert nem is szándékom a topikot offolni. :)
    Az üzenetedet beidézem minden rossz szándék nélkül is teszem meg de ki is hangsúlyozom most is nem vitatkozni akarok tehát röviden idézem a lényeget,"ne fórumon keress megoldást!", hát őszintén mondom ez a stilus???..........
    A témát ezzel le is zárom magamban is, itt ezen a topic-ban is tényleg véglegesen ennyi részemről.
    További jó estét búcsúzóm és mentem máris most rögtön.

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz Popes #30272 üzenetére

    Kedves kolléga segítségedet és átirányitást is köszönöm megfelelő fórumban kérdeztem is már. :R :C
    Ami fontos tudod gondolom te is bocs a tegeződésért de másképpen nem tudom mondani neked. :R
    A kollégákkal sosem volt problémám és sohasem lesz nem is lesz, mert nem adom-meg lehetőségnek okát vitathatatlan témának.
    A fent nevezett témát ezzel le is zártam-magamban már rég.
    Az előbbi hozzászokásomban már meg is tettem és semmit nem akarok túlreagálni részemről ennyi.
    További jó estétkivánok búcsúzóm és minden jót legyen szép sok örömöd napod az életben.
    Üdv. :) :C

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák