Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz Montiii #5803 üzenetére

    Örülök, hogy nem vagyok egyedül... Mivel ebben az árkategóriában szeretnék vásárolni, ezért választottam ki kb. ezt a 4 típust amit korábban felsorolta. De nem tudok dönteni. Nekem csak az szól a samsung mellette, hogy jobban ismerem, mert az előző nem lcd tv-m is az és nem volt vele semmi problémám, illetve az androidos telefonom is samu, ami szintén megbízható. Tehát az én szívem csak ezért húz jobban afelé. Philipset nem igazán ismerem, viszont tetszik. De ezen a fórumon inkább LG és Samsung termékekről láttam eddig több infót. Ami nem jelenti azt, hogy a Philips nem lenne jó, csak éppen nem beszélnek róla. Úgyhogy nem tudom végül mi lesz a választásom. Annyi a szerencsém, hogy nem sürget a dolog, tehát van még időm, eleve nem szeretek kapkodni vásárlás terén és csak nemrég kezdtem el infókat gyűjteni TV ügyben. Úgyhogy remélem jutunk valamire. Ha van esetleg új infód 32colos tv ügyben, akár a felsoroltak közül, akár találtál valami újat, akkor kérlek oszd meg velem. Én szintén ezt fogom tenni. Köszi

Új hozzászólás Aktív témák