Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gymnova81

    tag

    válasz nightshadow #5221 üzenetére

    Szomorú, hogy pont egy eladó mond ilyen balgaságot. LED-eket villogtatja.....Baromság..
    Mint azt az előbb írtam, az LCD, ezáltal a LED működési elve is ugyanaz. Az LCD és LED közti külömbség tudod mi? Az hogy az LCD-ben fénycsövek világítják meg a panelt, a LED-nél meg LED diódák,amelyek vagy élből, vagy háttérből adják a fényt.-> EDGE LED- DIRECT LED
    Fekete képet pedig a folyadékkristályok elzáródása okozza.Ez a tény.Ha elzárt, onnantól kezdve villogtathatja úgy a LED-eket ahogy akarja, úgysem látszik. A másik fura dolog, hogy állítod, ezt mondta az eladó holott előtte olyan cikket linkelsz be ahol a következőt írják, idézem:
    "Napjainkban, bárhogy is hívják, minden 100 Hz-es tévé az interpolációs technológiát használja, azaz a meglévő képkockák közé újakat számol ki és illeszt be az elektronika, a két „szomszédos”, valóban meglévő képkocka alapján."
    Akkor most magadnak is ellent mondasz?
    Megosztok veled egy titkot: foglalkozási ártalmam a TV-k. Minden idei és régebbi modellt ismerek (SAM., LG,PHIL,SHARP, néhány modellje stb.), nekünk is van SONY bemutató termünk, láttam eleget én is az összes modellt. Most már egyedül a Panasonic-os ismeretem a hézagos mivel kivonult M.O.-ról, így nem forgalmazzuk, netről próbálom követni.
    Nem vitatkozni akarok, így ezzel többet nem is foglalkoznék, inkább segítek másoknak ha időm engedi.
    Remélem ezt nem veszed zokon.
    Jó éjt mindenkinek!

    U.i: ha már tanítasz : [link] - olvasd el légyszi..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák