Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz FollowTheORI #36385 üzenetére

    Akármilyen 4k lcdt vesz, a fasorban sincs a képe bármely OLEDdel összehasonlítva. Igen, csak fhd, meg nincs HDR. Én még bármilyen boltban voltam, soha nem láttam olyan lcd tvt, bármelyik árkategóriában, amelyiknek jobb képe lett volna egy 400.000-500.000 árkategóriában olednél. Pedig mindegyiken a gyártó által készített, végletekig optimalizált demó ment. Én nem tudom ki mit lát bele ezekbe az LCD tvkbe, de ezek mikor megszüntettek, már akkor is alkalmatlanok voltak televíziózásra, mozgó kép megjelenítése. Technikai korlátai miatt. Csiszolták, fejlesztették, de itt a vége. Már nincs hová tovább, így maradt a felbontás növelés, hogy ismét el lehessen adni ugyan azt, csak drágábban. Bármit is csinálnak vele, az LCD, az LCD marad. Egy háttér fénnyel megvilágított kijelzőn, ahol soha nem lesz olyan a kép, mint egy olyan panelen, ahol minden egyes képkocka, egy sajátja. Lásd plazma, lásd OLED. Csak ezt lehetett nagy méretben gyártani olcsón nagyot kaszálva. És az embereknek az kell, hogy bemegyek a boltba, nagy fényerő, világítva, nagy méretben látom a tv műsort. És ezzel senkit nem bántok meg remélem. Soha nem vettem volna, ha lesett volna az OLED ára picit gyorsabban, előbb belépnek más gyártók is. De sajnos nem így lett. Ajánlani nem fogok soha mást, senkinek sem, főleg nem, ha ott egy OLED a listában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák