Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcll

    senior tag

    válasz rizso #33792 üzenetére

    Családi körön belül vegyesen van LG és Samu is (3D-sek). Nekem LG van. Az LG passzív szemüveget ad, semmi bajom vele, ellenben a Samu aktív szemüvegréről többen is panaszkodtak a családban (LG-nél senki). Ami gond, hogy egy idő után a szemüveg aksija fárad, nem bír ki egy filmet sem, a másik pedig hogy soknak egy idő után megfájdul a feje, mivel villódzik. LG-nél nincs ilyen gond. Őszíntén szólva minőségi különbséget nem tapasztaltam az LG passzív és a Samu aktív 3D-je között, kb egyforma a 3D hatás mindkettőnél. Személy szerint nekem viszont az LG panel képe sokkal jobban tettszik mint a Samuéké (természetesebb). Ezért is szeretem az LG-t. Menüje is jobban passzol nekem, bár az LG-nél a tv csatorna sorrend beállítása elég xar ez tény (be lehet állítani, csak úgy működik hogy ha pl. a 15-ös csatit el akarod rakni a 34-re, akkor kijelölöd a 15-öst elviszed a 34-re, majd lerakod. Ahham csak az ami a 34-en volt nem a 35-re kerül, hanem egyszerűen helyet cserélnek, azaz a 15-re megy. De kis játékkal át lehet rendezni, csak macerás.

    "Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Új hozzászólás Aktív témák