Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz kmarci25 #1872 üzenetére

    Mint korábban írtam, egy 70cm-es Panasonic CRT tv van most. Gyakorlatilag semmi tapasztalatom nincs ezekkel az új csodákkal, ezért is kérdezek sokmindent (olykor hülyeségeket is). :B ;)
    Jelenleg az ACRyan scart-al van csatlakoztatva TV-hez... Számomra a hdmi még kb kiaknázatlan terület.
    Abból indultam ki, hogy bátyáméknál egy JVC monstrum működik évek óta, amire csak rákötik a Samsung külső vinyót USB-n és megy minden, nem kell külön lejátszó. Netre nem csatlakozik a tv, de nem is arra vették.

    Feleségemmel az igényeink mások, a netképesség annyira fontos, hogy böngészni lehessen, akár egy flickr-en, akár blogokon. Youtube lejátszás is érdekel, gyakran fut nálunk. Hogy ne rondítson szobában még egy kábel, jó a wifi. :)

    Amúgy nem tudom miért kavarodok most ennyire bele, vagy én keveredtem el este az oldalak között, vagy más egyéb dolog miatt nem veszem észre a leírásban foglaltakat, de köszönöm a türelmet. :R

    Még egy kérdésem is van. Mit jelent a Wifi illesztő támogatás valamint a Smart View?

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák