Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz LucasGrant #10735 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszod. Igazából azt kell eldöntenem, hogy mi a fontosabb, és elsőkörben azt tudom mondani, hogy jobban szeretnék nagyobb képernyőjű tv-t, jelen esetben max 39" és az LG 39LN575S ennek a szempontnak meg is felelne, ahogy írtad ez a típus 100Hz-es. Azt nem tudom, hogy a 39LA620S is valós 100Hz-es? Mert akkor lehet a két típus között kéne döntenem, mert főbb szempont most a képernyő mérete.
    Az az igazság, hogy inkább Samsung párti vagyok, és azt is tudom, hogy a 5-ös szériában nincs valós 100Hz, viszont 6-os szériából már nem gyártottak 39colt, pont ezért is tetszettek meg az 5-ös szériék.

    Annyira nem értek hozzá... és most lehet oltári nagy hülyeséget fogok mondani.... de tényleg akkor különbség van mondjuk egy mkv film-nél (mert inkább filmet néznék a tv-n mint adást, persze azért azt is néha, de inkább sorozat, film ami menne) a valós 100Hz és az 50Hz között?

    Tehát jelenleg az a felállás, hogy vagy megbékélek egy 39F5500-al ami nem valós 100Hz-es (mivel samsung párti vagyok/voltam inkább, de ez persze változhat :))
    Vagy veszek egy 39LN575S-t amire már azt írtad, hogy valós 100Hz-es.
    Persze olvastam sok jót az LA660-ról, de nem tudom, hogy bánnám-e utólag azt, hogy 32 colos tv-t vettem, elhiszem, hogy nagyon szép a képe meg minden, de nehéz döntés ez... :)

    Samsung és LG Smartja között nagyon sok különbésg van? Úgy értem kezelhetőség és appok szempontjából. Mert valahol azt hallom, hogy Samunak jobb a smartja, valaki az Lg-t dícséri jobban, persze ez emberfüggő.

Új hozzászólás Aktív témák