Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neomien

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajnos a kedves ~70centis immáron 18 éves Thomson tévénk gyors lilulásos képcsőszél-betegség után zizzenősen kimúlt... Helyére keresnék új tévét, ehhez kérnék tippeket az alábbiak alapján:

    Kereken 90cm széles helyen tanyázott, na ide ahogy számoltam max 39'' fér be.
    Tehát 37-39'' FULL HD.
    TV-adásból főleg 90%-ban SD tartalom menne rajta, viszont használnánk házimozizásra, emiatt 1080p.
    Család kompletten szemüveges, a 3D inkább nyüg, ezért az mellékes.
    Jól esne ha valós 100Hz-et tudna, bár játszva sosem lesz rajta, szóval ez is csak akkor, ha észrevehető haszna van.

    A problémám, ami miatt tippeket kérnék: szülők használnák, és akarnak alkalmanként netezni (általános hírek / autós magazin / receptek), képnézegetni facebookon + videócsevegni skype-on.
    Előbbihez valamilyen billentyű kellene, utóbbihoz meg kamera... (usb-hub?)
    Kérdésem: mindenfélét megesznek ezek a tv-k vagy csak "jólárusított" saját márkájút? (boltban ilyen 25-30ezrekben / kiegészítő beszélgetett velem az eladó, de egyik ezt mondta, másik amazt, harmadik az sem tudta, mit akarok...)

    Én VHS-t is kiváltanám már vele akkor egyben. Ha jól olvastam, akkor UPC-hez mediacardod kell kérnem és DVB-C-re dugni kábelt, akkor lehet felvenni vele, tehát integrált DVB-C tuner és CI+ foglalatnak örülnék.
    Külső USB-n csatolt HDD-re felvételhez mekkora a maximális méret, amit még felismernek és kezelnek?

    Egyáltalán megéri vesződni kötött (már ha kötött) gyártói smart funkciókkal, elég kiforrottak és "szabadon" használhatóak? Vagy hagyjam a smartot és vegyek inkább egy google android tv-szerű smart sticket (vagy másmilyet)?

Új hozzászólás Aktív témák