Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    Segítségre lenne szükségem! :O
    Samsung H6500 55"-os készülék. Eddig nem volt semmi gond vele. Ma reggel is néztem Plex-szel, wi-fin keresztül filmet, azután simán TV adást. Kikapcsoltam a TV-t és egy óra múlva, amikor bekapcsoltam, pár másodperc múlva kikapcsolta magát. Újraindult magától és megint kikapcsolt (és ezt folyamatosan). Távirányítóra nem reagált, egyikre sem. Mindkettőben elemet cseréltem, majd kivettem az elemeket, hogy ne érzékelje a TV. Ugyanez a hibajelenség. Kihúztam minden kábelt és csak a power kábelt dugtam be. Változatlanul pár másodperc alatt újraindult. Eszembe jutott, hogy van még egy csatlakozás, az otthoni wi-fi hálózat. Kihúztam a router-t és a probléma megoldódott. Csodálatosan működik a TV. Kipróbáltam másik wi-fi hálózatot. A telefonomról osztottam meg a mobilnetet wi-fi-n keresztül. Amikor csatlakozott a telefonos wi-fi hálózatra a TV, újból előjött a hiba. Kikapcsoltam az automatikus frissítést (2820-as gyári software van rajta), de így is vacakol. Gyakorlatilag csak úgy tudom használni a TV-t, ha kikapcsolom rajta a wi-fi-t, de nem poénból vettem wi-fis Smart TV-t. Találkozott már valaki hasonló hibával? Esetleg valami ötlet, hogy mit tegyek? Megnéztem a Samsung oldalán, a 2820-as a legfrissebbb software (ez van jelenleg a TV-n).

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák