Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _q

    addikt

    válasz Tegla80 #10421 üzenetére

    Hát amit írsz kényelmi funkció amire van akinek szüksége van. De akinek nincs az is kénytelen megfizetni. Arról nem is beszélve és most sony-t hozom példának :DD, mert azért az se szent, hogy a családnál lévő ex650-esnél kipróbáltam régen még iwiw-et. Annyi volt a gond vele, hogy nem igazán volt jó a böngészője. Nagyon szuper, hogy el lehet mondani, ez még internetezésre is jó, e mikor be akartam lépni, nem tudom. Nem tudom, hogy mi szükséges hozzá, talán flash, amit nem támogat, de egyszerűen a "belépés" gombra hiába mentem rá nem csinált semmit. Max hírek olvasására volt jó, de ugye sok TV-nél gyárilag semmi általad említett billentyűzet nincs. Távirányítóval meg hát kész szenvedés bevinni, azt meg nem tudom, hogy ezek az általad említett billentyűzetek bármilyen TV-vel kommunikálnak bluetooth vagy wifin keresztül? Meg az átlagember nem is hall ezekről a böngészést segítő eszközökről. Annyit tud, hogy alkalmas internetre és kész. Mikor megveszi akkor jön rá, hogy ez a távirányítós pötyögés bizony elég lassú.
    Rosszabbik eset, ha meg kell vennie, ki se használja, de a plusz mivel tartalmazza az "okos" dolgot meg is kell fizetnie az árát. Hány idős van aki még a csatornák közti választás és a TV bemenetei közötti váltakozáson túl el se jut.
    De persze amit mondasz, ez a fejlődés, sok fiatal biztos kihasználja.

Új hozzászólás Aktív témák