Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz szabeska #56556 üzenetére

    Ezekkel mind tisztában vagyok, de azzal is, hogy az 1250B alatt se méretben, se ilyen árban nincs semmi más ajánlható, csak a HF-160, ezért is vettem ezt. Ill. kaptam az alkalmon, mert már vagy 1 éve kifutott termék, itt meg még épp volt. Mondtam: méret, olyan helyen van, ahová jelenleg egy 1250B sem férne el, ezek meg épphogy pont. Szintén 3K-s Creative műanyag bögréket váltott (ezt már írtam is), azokhoz képest meg ennyi árért csak megérte ez az előrelépés, nem? De nem akarok már magyarázkodni, hogy én mit miért, ha egyszer jelenleg nekem így a legjobb.
    Amúgy leteszteltem azzal a hang file-al és semmi eltérést nem hallok, szóval úgy látszik (hallatszik) csak külső a sérülés (szóval hülye leszek visszaküldeni egy olyan hangfalat, amit már sehol se kapni és jobban szól a legtöbb nála 3X annyiba kerülőnél is).

    (Amúgy is a Pi saját Jack-jéről etetem jelenleg, de tervezek egy IQAudio DAC+-t hozzá, na akkor majd szóba jöhet a hangfal váltás, meg ha majd tudok neki jobb helyet is találni.)

Új hozzászólás Aktív témák