Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz lezso6 #53315 üzenetére

    Köszönöm a választ.
    A fejhallgatókimenetről nekem kicsit más a véleményem, de azért mert én fölmögötti hallókészüléket viselő súlyosan hallássérült vok és én fejhallgatót hallókészülék nélkül használom (ha muszáj, mert épp ezzel a szar hangszóróval nem igazán értem a videókat se), -mert különben sípol a hallókészülékem a zárt beszorultság miatt- és azt hangszórón keresztüli tovább erősítéssel (ugye tekerem kicsit tovább a hangszóró tekerőgombjával) tudom élvezni, mert különben elég halk lenne a közvetlen pc-ből csatlakozással (még akkor is ha szoftveresen megemelem a jelszintet).
    De azért most is megnéztem és azt állapítottam meg -azonkívül hogy sokkal halkabban hallom- nem nagyon vettem észre minőségi különbséget...
    De biztos vannak más (kompakt) megoldások a tovább erősítésre. pl. tán valami kis adapter?:D Nem tudom. :N Én csak a hangszórón keresztüli erősítést ismerem.

    Microlab teszetős, de: Ugyan van hely az asztalomon a moncsi körül, ez lehet kicsit már nagy mégis és ami nagyobb probléma, ahogy kerestem az interneten alig lehet Mo.-n kapni, van van is valahol, azt 60e-ért árulják, ami már sok. Ráadásul olvastam h egyeseknél búgási hiba lépett fel...
    Hasonló alternatíva? :D A 1250B-t is simán elfogadnám, már az is jóval nagyobb mint az SP-120. Pont ilyen van egyébként nekem.

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák