Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz cigam #5167 üzenetére

    A T3100 nagyon hamar elkezd torzítani és magas hangja igazából nincs. Szerintem rosszabb mint az x-230.
    T3200-at még nem hallottam. (Nekem már azért sem szimpatikus mert kifizettetik velem az ipod dokkoló árát is, amire nekem igazából semmi szükségem, de ez egyéni szoc probléma :) )

    A Philips SPA5300 jó, talán van olyan jó mint az x-230 (ízlés kérdése, lehet, hogy valakinek még jobban is tetszik), de még barátok közt is jóval drágább nála. Ha egy árban lenne...
    Viszont a logitech mellett szól a híres gari még mindig, több éve a piacon van és hibás példányokról nem nagyon hallottam. Több ismerősömnek is ajánlottam, és mindenki megelégedéssel használja, valamint amint láthatod itt a fórumon is mindenki meg van vele elégedve. :)

    Alaplapoknál ugyan ilyen sikertermék volt pl a Gigabyte P35-ds3; minőségi alkatrészek, pont elegendő tudás... csak ott kisebb egy-egy lap életciklusa ezért nem olyan feltűnőek a sikertermékek eladási mutatói, meg ott nem is lehet olyan eltéréseket produkálni mint hangszórók terén.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák