Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pulutodurumo

    őstag

    válasz Mr.C #44078 üzenetére

    Nagyon ragaszkodsz a beépített BT-hoz? Veszel egy ilyet, vagy más hasonlót, aztán szebb jövőt. Olyan dobozt kötsz rá, amilyet akarsz.

    Én a Harmanról lebeszélnélek. Az inkább egy szobadísz, ami mellesleg szépen adja a háttérzenét. A Kürbist meg a Sonyt majd megfejtik az okosabbak. :B

    "Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

  • gubabela

    senior tag

    válasz Mr.C #44078 üzenetére

    Üdv! Kürbist használtam pár évig, összejött vele egy kevés tapasztalat. Nálam nem volt stand by üzemmód, állandóan ment nem kapcsolta ki magát. Talán az újabb kiadásokba beletették ezt, nem tudom. Semmi alapzaja nem volt (értsd nulla), de megfelelő kiszolgálást kapott és a hálózaton sem szedett össze semmit, talán ennek is köze lehet hozzá. Mélyben nem túl gazdag, szóval ha mélyfetisiszta vagy, akkor kevés lehet, de nekem elég volt és amit tudott azt szépen pontosan prezentálta, nem volt hiányérzetem ezzel kapcsolatban. Bt-s verziót vettem, de csak kipróbáltam, nem használtam bt-n keresztül sokat. Mindenesetre gond nélkül lehetett párosítani több eszközhöz is, de a hangminőség vezetékkel jobb volt. És kicseréltem az összekötő kábelét egy jobb minőségűre. Sokan panaszkodtak itt, hogy meghibásodott, zajos, stb, nálam kb 4 évet ment napi használatban gond nélkül, sőt a mai napig működik, hibamentes. Talán szerencsém volt és kifogtam egy jobb szériát. Azért jó ha tudod, hogy ezek (is) kínában készülnek.

    [ Szerkesztve ]

  • RM1

    aktív tag

    válasz Mr.C #44078 üzenetére

    Én otthonra és céges használatra össz. 3 db Kürbist vettem 3-4 éve, simát és BT-s verziót is. Probléma egyikkel sem volt, az összekötő kábelt ki lehet cserélni, jack-RCA-t szintén. Alapzaj nagyon minimális, bár az utóbbi időben többen írták, így lehet változtattak valamit az évek alatt a konstrukción, vagy csak a minőségellenőrzés színvonala esett. Klasszikus értelemben vett dübörgő basszust nem szabad várni, de árához képest kellemes, kiegyenlített hangja van. EQ-val ki lehet emelni a mélyet, de úgy 70 Hz alatt mindenképp elég vékony.
    Onyx 3-t hallottam, az szerintem egész másra való, és mivel csak egy dobozod van, nem lesz normális sztereó hatás. A kategóriájában persze jól szól pl. JBL Flip és hasonlókhoz képest is, de otthonra elsődleges lehallgatónak annyira nem jó választás szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák