Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz audi100td #2518 üzenetére

    Bocsi, ezt nem vettem észre... Szóval az Altec sztem szebben szól és elég hangos tud lenni ez is. Bekapcsolt állapotban van némi súgás, ami engem zavar. Bár azért hallom, mert a gépem halkabb, mint ez a súgás. Nem kell megijedni, a gépnek nincs hangja, nem a satellite súg nagyon. :) 1m-ről már nem hallom. 0.5m-ről hallani. Ha nem hallgatok semmit, akkor kikapcsolom és így nincs mi zavarjon. Ezt még próbálom kiküszöbölni. Lehet, h az Audigy2-m okozza, de az is lehet, h a sub és az Audigy2 közötti kábel. Ami valami rém gagyi és ráadásul toldva van, mert a subot messzebb kellett tennem, mert így szól jól a hallgatási pozícióban. Majd akarok venni valami normális és megfelelő méretű és minőségű kábelt, a satellitekhez is, mert vmi papírvékony és rövid kábelt adtak (persze nem is vártam mást). Majd napokban, hetekben kapok kölcsön egy E-Mu 1212 hangkártyát, kipróbálom azzal is. Hátha megszűnik a súgás. Ha nem, akkor jön a kábel, ami lehet h össze szed némi zajt, gondolok itt a toldásra... Egyébként a magasak nagyon szépen, tisztán szólnak (pld FLAC-ba "tömörített" Cafe Dal Mar albumok :) ). Közepek is rendben vannak, mármint vannak és a hangfal is nagyon szép. Nagyon nem bántam meg, h nem Z-2300-t vettem. Szerintem e kettő közül az Altec a nyerő és sokkal szebb is! A súgás pedig nem vészes, ha halkan szól vmi már nem hallom természetesen, ha nem szól semmi zavar, de akkor kikapcsolom. Remélem meg is oldódik... de ha nem, akkor is együtt tudok vele élni. :) Ha van még konkrét kérdésed, jöhet. :)

Új hozzászólás Aktív témák