Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz schawo #21468 üzenetére

    Nem, nem monitorról van szó. Az a baj, hogy emberből vagyok és mint ilyen, feledékeny vagy peches. :)

    Ugyanarra az USB kártyára (Creative X-Fi) van kötve a fejhallgató és a hangfal. Az egyetlen probléma, hogy rajta lévő tekerő a fejhallgató kimenetét nem szabályozza, azt csak Win alól tudom. Ez általában 10%-ra van a fejeshez állítva.

    Ellenben a Skype nekem elég halk, ehhez fel kell venni a hangerőt. Azonban egyes honlapokon megy hangsáv/rádió. Vagy 3x előfordult hogy ezen felejtettem a beszélgetés után, majd megnyitva egy ilyen oldalt, azt hittem megsüketülök.

    Például tegnap fordult elő, hogy bedugtam a fülest, az Aimp3 nem szólt, át akartam állítani a kimenetet, de túl hamar engedtem el az egeret és a Wasapi deafult helyett a digitális kimenetre kattintottam. :W

    Mivel ugye digitális, ezért 100%-ban küldi ki a jelet, de egyszerre szól az analóg fejhallgató kimenet is. Na így lett a 10%-os hangerőmből 100% egyik pillanatról a másikra, háttérzenével.
    S ez a 10x jelszint úgy nagy hirtelen nem esett jól a fülemnek :(

    Erre lenne jó valami megoldás vagy kütyü, hogy bizonyos kimeneti aljzat feszültségnél limitál

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák