Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko#

    tag

    válasz Alex91 #2109 üzenetére

    Köszi, a genius márkát nem igazán kedvelem: volt eddig két genius fülesem és mindkettő tönkrement (először az egyik, majd a másik oldala is..), valamint egy 5.1-es genius hangkártyám is, ami szintén kalap sz_ar volt, félóránként-óránként elment a hang, és resizni kellett a gépet, plusz bátyám genius egerének a talpán lejöttek a műanyag talpacskák (más baja talán nincs) - szóval eddig minden termékükben csalódtam, és elkerülném, amennyiben lehetséges. ^^
    Az a baj, hogy persze, hogy költhetnék rá többet, és mindig lenne egy "kicsit drágább, de jobb" is, és nem csak a hangfallal vagyok így. Ez a 6k-s büdzsé már masszívan meg van erősítve (4-5k-ért akartam, ahhoz képest ez +20-50% !! :D ).
    Én valami jobb minőségű labtec hangfalra gondoltam (ha jól tudom az nem áll nagyon messze a logitech-től), esetleg egy lowend logitech-re - s220asról vélemény?

    Ndruu: Igen, én is néztem Hammon logi bazárját, csak annak véges volt a készlete, félre is akartam rakatni magamnak egyet, de bizonytalan időre lett volna, ezért inkább mégsem. /: Most már nem látom a listában (- és mindig azt írta, hogy az van, ami a listában). :(

    Ja, és nem most venném még, csak hónap végén / április elején. :R

Új hozzászólás Aktív témák