Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Zoluska #21014 üzenetére

    Őszintén? Genelecet nem vennék boltban, újan. Nagyon sok helyen használják őket, ezért akad eladó darab itt-ott. A 8030 új ára 320 ezer ami elég sok, tekintve, hogy ennyiért szoktak elmenni a 8040-esek használtan.
    Hallgasd meg a Dalikat is, bár magánvéleményem, hogy 300-ért erősítőt + hangfalat nem fogsz találni olyan párost ami azt tudja mint a Dyna. Ha azt nézem, hogy 280k az új ára az Ikon2-nek, akkor elég szomorú a helyzet. Szerintem túlárazott, és még ugye kell hozzá erősítő is.

    szerk: Hifi-show az Epicon volt kiállítva, de attól sem igazán dobtam hátast, pedig nagyon súlyos ára van.

    [ Szerkesztve ]

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Zoluska #21014 üzenetére

    A Dynaudio nekem is szívem csücske. :) Ha pénz nem számítana, én biza Dyno HiFi-t csinálnék confidence-ekkel... :D Van ismeretségem amúgy a hivatalos magyar Dyno-resellerrel, nála otthon hallgatóztam Temptation-t Lexicon erősítővel és valami iszonyat aberrált 1,5 milliós kábelezéssel, hát mondanom sem kell hogy az állam a padlón maradt. Hihetetlen egyébként az a fajta precizitás, amivel a Dynaudio-k leképezik a hangot. Egy rövid időre (1-2 hónap) használtam egy Dyno 2.1-es szettet (Dyno MC-15 és Sub 250MC), azon is szinte életre kelt a zene. Sokaknak egyébként pont a Dynaudio ilyen fokú részletezőképessége nem jön be, de én imádtam. Szóval nem csodálom, hogy tetszett. :)

    Hozzáteszem, a Mackie-k se sokkal rosszabbak hangzásban, haverom a gép mellett egy Audience 52-es párt használ Roksan erősítővel (+ EMU1212 hangkártya) és nem sokkal rosszabb nála az én Mackie-m hangzásban és részletezésben, bár kicsit más, az tény. :)

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák