Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz p_adam #1961 üzenetére

    Kb. ugyanazt tudják, mint a Klipsch PM Ultra 2.0
    Ha ennyire kíváncsi vagy rájuk, akkor érdemes teszteket, véleményeket olvasni róla.

    Creative Gigaworks T40 review, Logitech Z-10 review
    Mindkettő szépen teljesít a tesztelők szerint, méretükhöz képest a basszust is elég jól visszaadják. Nyilván nem lehet őket egy 2.1-es rendszerhez hasonlítani, de az átlagos 2-3k-s kategóriát bőven felulmúlják. Az már más kérdés, hogy mennyibe kerülnek. Nekem ezek drágák, pláne hogy csak 2.0-ás rendszerek. Z-5300-at vettem használtan 24k-ért fél éve...

    Ha tetszenek ezek a cuccok, akkor érdemes elmenni valamelyik nagyáruházba (MediaM, fukarház) - ott általában szokott lenni kitéve -, és meg lehet őket hallgatni. Azután le lehet vonni a konklúziót, hogy melyik tetszik jobban. Hazamenni, megkeresni hogy hol a legolcsóbb a kiszemelt példány, aztán megvenni. (Nyilván vidéken erre nem mindig van lehetőség... Olyankor csak a vakszerencse marad...)

    Gondolom a végső döntésben a hangzás, ár, méret, garancia, tartósság is meghatározó lesz. Ha sikerült valamelyiket beszerezni, akkor majd írd meg a tapasztalataidat ide a fórumra, hogy tanuljunk mi is.

    Sok sikert a vásárláshoz!

    Harrrr!!!!

  • Alex91

    félisten

    válasz p_adam #1961 üzenetére

    Nekem Klipsch van, megeri az arat! (Van mely is, bar bizta, hogy egy melynyomot nem nyom le :). Egyebkent meg kiegyensulyozott hangja van. Mondjuk lehet, hogy egy olcsobb se szol xarabbul, de ez legalabb normalisan le van arnyekolva (mobilra nem jelez :) ). Talan a potmeterrel lehet gond hosszabb tavon, de ha a gepen nyomod fel a hangerot...)

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák